Онлайн війни в Україні 17 травня – останні новини та карта бойових дій

Розпочався 83-й день повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну. Ворог продовжує завдавати ракетних ударів по житлових будинках та інфраструктурі міст. У ніч проти вівторка, 17 травня, повітряна тривога оголошувалась у багатьох областях.

Учора пізно ввечері президент Володимир Зеленський та Міноборони України заявили про початок операції з обміну українських бійців, які знаходилися в Маріуполі на території меткомбінату “Азовсталь”. Окупанти евакуювали їх до Новоазовська та Оленівки.

“Апостроф” продовжує стежити за подіями в онлайн-режимі.

Хроніка подій війни 16 травня


07:14 Сенат США проголосував за остаточний розгляд проєкт щодо виділення Україні допомоги у 40 млрд доларів. Серед іншого законопроєкт передбачає асигнування на оборонне обладнання, міграцію та допомогу біженцям, нормативно-технічну підтримку в питаннях ядерної енергетики, екстрену продовольчу допомогу, економічну допомогу та конфіскацію майна, пов’язаного з вторгненням.

06:54 Укрзалізниця призначила додатковий евакуаційний рейс на 17 травня.

234/233 Покровськ — Дніпро — Львів вирушить о 16:30

06:43 Ще одна мапа від Інституту вивчення війни. Протягом 16 травня російські війська провели обмежений і переважно безуспішний наземний наступ уздовж лінії фронту.

06:35 Рашисти вночі ударили по Львівській області.

06:32 Свіжа карта бойових дій:

06:30 Путін відмовляється зустрічатися із Зеленським, говорячи, що “ще не час”, заявив заступник голови офісу президента України Ігор Жовква:

Ми знаємо, що кілька лідерів і держав зверталися до Путіна з таким проханням, із закликом сісти за стіл переговорів. Але, на жаль, досі він не готовий. Більше того, деяким лідерам він каже, що час ще не настав“.

Він припускає, що, ймовірно, Росія все ще розраховує добитися бодай якоїсь перемоги на війні проти України, щоб посилити свої позиції на можливих переговорах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *