Окупація Маріуполя – рашисти назвали дату референдуму за інтеграцію до Росії

Росіяни запланували провести в окупованому та зруйнованому ними ж Маріуполі референдум про приєднання до Росії.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram.

За його словами, надходить інформація про наміри організації проведення референдуму в Маріуполі 15 травня. Принаймні, про це писав місцевий сайт 0629.com.ua.

Ми також неоднаразово отримували свідчення від джерел, що самоназваний мер називає саме цю дату. Не можемо ані підтвердити, ані спростувати – продовжуємо відсліковувати та фіксувати“, – зауважив Андрющенко.

Він зазначив, що за усіма ознаками, окупанти запланували пряму інтеграцію міста в РФ разом з “ДНР”. Вже хочуть запровадити перехід на російський код мобільного зв’язку, у “ДНР” повинні зайти російські фінустанови та заклади вищої освіти. Щодо вузів, то хочуть визначити окремий перелік інститутів, які безпосередньо працюватимуть на території області.

Окрім того, посадовець повідомив, що зошити у школах у Маріуполі та Маріупольському районі змушують підписувати “Маріуполь. Ростовська область”.

У підсумку можна стверджувати про прискорення прямої анексії Маріуполя до росії. Які це дасть наслідки для нас? Ніяких. Для Маріуполя в окупації? Думаю теж”, – додав він.

Також ми писали, що кількість убитих російськими окупантами мирних жителів у Маріуполі перевалила за тисячі, ховати людей просто ніде, тож тіла вже вивозять у навколишні села.

Раніше у мережі показали, як виглядає зруйнований російськими окупантами Донецький академічний обласний драматичний театр у Маріуполі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *