Голодомор в Україні – що відповіли у Зеленського

В Офісі президента України Володимира Зеленського назвали спікера Держдуми РФ В’ячеслава Володіна “вербальним збоченцем” та “катастрофічним ідіотом” у відповідь на його твердження, що США нібито хочуть влаштувати в Україні “голодомор”, оскільки не вірять у перемогу Києва у війні з Росією.

Такі вислови ужив радник голови ОП Михайло Подоляк у своїй публікації у Telegram-каналі.

“У Вашингтоні не вірять у перемогу Києва. Думають, як швидше повернути гроші, влаштовуючи в Україні голодомор”, – вагомо так, із пафосним придихом написав суб’єкт. Йдеться про намір України продавати надлишки зерна на глобальному ринку. Об’єктивно, правильно та відповідально. Україна ж – не Росія”, – написав Подоляк.

Чиновник з іронією нагадав, що “безперечно, після 77 днів війни світ просто впевнений у перемозі РФ”.

“Це ж так очевидно, правда? Усі із захопленням у прямому ефірі спостерігають, як “друга армія світу” та її іконостасні генерали активно борються за невелику свиноферму в одному із сіл Харківської області та незабаром візьмуть її. Або не візьмуть. Або “високоточну” ракету запустять від злостї”, – припустив Подоляк.

Також він саркастично зауважив, що це не російські крилаті ракети 77 днів руйнують українську інфраструктуру, включаючи елеватори. Радник голови ОП наголосив, що, за словами Володіна, весь світ інтенсивно та безпроцентно “кредитує” нашу країну, спрямовує гуманітарну допомогу, щоб створити тут проблеми.

“Російський психіатричний батальйон просто вражає своїм інтелектом,”адекватністю”, різнобічною схильністю до вербальних збочень та вишуканою пристрастю до катастрофічного ідіотизму. А також незнищенним бажанням все це публічно демонструвати. Особливо вражає парочка “адекватів” Володін/Медведєв. Утім, підручники з психіатрії давно потребували апдейту новими яскравими прикладами”, – підсумував Подоляк.

Раніше спікер Держдуми РФ В’ячеслав Володін відзначився пропозицією про конфіскацію російських активів бізнесменів із “недружніх” країн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *