Юлія Тимошенко пояснила причини збільшення фінансування армії

Парламент одноголосно проголосував за суттєве збільшення фінансування армії, адже саме вона є гарантом безпеки та перемоги.

Про це заявила Голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко, коментуючи журналістам телеканалу “Рада” результати засідання Верховної Ради.

“Найголовніше, що було ухвалено сьогодні, – це рішення про додаткове, потужне 200-мільярдне фінансування армії. Немає іншого, більш пріоритетного, напрямку використання грошей. З усього, що має країна, зняли видатки і направили на підтримку армії: на озброєння, на захист військових, на виплату їм заробітних плат, на лікування та підтримку родин загиблих і поранених”, – повідомила Юлія Тимошенко.

За її словами, другий важливий документ, який було ухвалено та в якому були враховані всі поправки “Батьківщини”, – це закон про підтримку людей, які втратили внаслідок війни роботу. Для них спрощуються бюрократичні процедури реєстрації у Службі зайнятості.

“Одразу, не чекаючи 3 місяців, людина реєструється – і зможе отримати 10-12 тисяч гривень. Це закон, який дозволить людям, допоки триватиме війна і не буде роботи, протриматися і мати можливість забезпечувати свої родини”, – зазначила лідерка “Батьківщини”.

Вона також додала, що її команда працюватиме над тим, щоб посилити соціальний захист біженців і переселенців.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *