Шахтар-Лехія – 12-річний Діма Кеда з Маріуполя забив переможний гол – відео

Футбольний клуб “Шахтар” продовжує проводити благодійні матчі на підтримку України в рамках Shakhtar Global Tour for Peace. 14 квітня команда зіграла проти польскої “Лехії”. Переможний гол на додаткових хвилинах забив 12-річний Діма Кеда, який провів три тижні у блокованому Маріуполі.

Про це повідомляє прес-служба футбольного клубу “Шахтар”.

Матч завершився із рахунком 2:3 на користь гірників. Автор переможного голу вийшов на поле на третій компенсованій хвилині. 12-річний Діма Кеда замінив Михайла Мудрика. Хлопець переграв голкіпера суперників та відправив м’яч до воріт “Лехії”.

Діма народився в Харцизьку Донецької області. У 2014 році родина переїхала до Маріуполя. Сім’я жила у Восточному районі міста, який піддавася постійним обстрілам з боку окупантів. Рятуючись від ворожих бомб, родина вирішила сховатися у Маріупольському драмтеатрі. За день до трагічної атаки на театр, де переховувалися сотні людей, Діма з сім’єю змогли виїхати з блокованого міста та дістатися Польщі.