Карта бойових дій в Україні 25 березня та зведення Генштабу ЗСУ щодо війни в Україні

Триває 30-та доба протистояння українського народу російському вторгненню. Ворог продовжував здійснювати перегрупування військ з метою нарощування ударних угруповань для відновлення наступальних дій.

Про це Генеральний штаб ЗСУ повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

На окремих напрямках противник намагається вести штурмові дії, не полишає спроб нанесення вогневого ураження окремим підрозділам Збройних Сил України. Успіху не має.

Ворог здійснює заходи щодо відновлення боєздатності, поповнення боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів з метою забезпечення готовності наступальних дій.

Угруповання сил оборони продовжує вести оборонну операцію у визначених районах, проводить стабілізаційну операцію, виконує завдання територіальної оборони.

Сили оборони, що беруть участь в здійсненні заходів оборони Києва продовжують відбиття наступу противника, нанесення йому вогневого ураження та утримують визначені рубежі.

На тимчасово зайнятих територіях України окупанти продовжують терор місцевого населення, здійснюють примусове вивезення людей у Росію. З метою залякування місцевого населення російські загарбники здійснюють хаотичні обстріли населених пунктів, вилучають автомобільну техніку та особисті речі.

В окупованому Луганську, в місцевій лікарні, окупантами розміщено військовий госпіталь, що повністю зайнятий пораненими військовослужбовцями РФ. Частина лікарні відведена для зберігання трупів, у зв’язку з тим, що місцеві морги є перевантаженими.

Противник продовжує нести втрати серед керівного складу. Так, 25 березня, українські захисники ліквідували командувача 49-ї загальновійськової армії Південного військового округу генерал-лейтенанта Якова Резанцева.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *