Італія Північна Македонія – огляд матчу відбору ЧС-2022 24.03.2022

Збірна Італії з футболу сенсаційно не змогла пробитися на чемпіонат світу-2022 (ЧС-2022) у Катарі. У матчі першого раунду плейоф відбіркового турніру чинні чемпіони Європи на своєму полі програли національній команді Північної Македонії.

За 90 хвилин гри італійці завдали по воротах суперника неймовірні 32 удари, проте всього п’ять із них прийшлися у площину воріт. Всі вони були відбиті воротарем гостей Столе Димитрієвськи

Гравці Північної Македонії у площину воріт господарів пробили всього двічі. Другий удар, який на 90+2-й хвилині завдав Олександр Трайковськи, і вирішив долю поєдинку.

Перший раунд плейоф відбіркового турніру ЧС-2022

Італія – Північна Македонія – 0:1
Голи:
Трайковськи, 90+2.

Тепер за право зіграти на ЧС-2022 збірна Північної Македонії посеречається з національною командою Португалії, яка пройшла турків (3:1)