Росія готує напад на НАТО – голова Мюнхенської конференції закликав допомагати Україні

Росія може напасти на країну-члена НАТО, тому союзники мають допомогти Україні зупинити російського агресора.

Таку заяву зробив глава Мюнхенської безпекової конференції Крістоф Гойсген.

За його словами, наразі не можна виключати можливість, за якої ЗС РФ здійснять вторгнення на територію країни-члена НАТО.

Читайте також: Гол у свої ворота: чого досяг Путін від Карлсона

Відповідаючи на запитання про те, чи може Володимир Путін віддати армії наказ здійснити напад на країну-члена НАТО, він заявив наступне: Звичайно, зрештою, Путін неодноразово говорив, що розпад Радянського Союзу був найбільшою катастрофою 20-го століття, тому що внаслідок цього багато росіян опинилися за межами Росії”.

Гойсген нагадав, що очільник Кремля намагається відновити російську імперію в кордонах вже неіснуючого Радянського Союзу, в якій би він отримав посаду царя. Глава конференції попередив, що наступними “жертвами” Володимира Путіна можуть стати Молдова або країни Балтії. Разом з тим політик відмовився спекулювати з приводу питання, на які дії може зважитися очільник Кремля.

Аби запобігти вторгненню ЗС РФ на території Північноатлантичного Альянсу, як зазначає Гойсген, союзники мають надати Україні усе необхідне, аби українці зупинили агресора та відстояли свій суверенітет.

Але ми повинні зробити все, щоб Україна отримала зброю і військову допомогу, необхідну їй для успішного протистояння російським агресорам і вигнання їх зі своєї території”, – резюмував Гойсген, коментуючи можливе вторгнення РФ на територію НАТО.

Раніше ми розповідали, що українська відьма напророкувала Путіну смерть.

Вас може зацікавити:

Путін дістав свого “циркона”: але й тут невдача

Інтерв’ю Карлсона з Путіним: п’ять питань, які заборонили задавати главі Кремля

Розв’яже руки Китаю: у Пентагоні попередили про наслідки послаблення допомоги Україні

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *